Pārliecība Kristū

“Jo apgraizīšana esam mēs, kas kalpo Dievam garā, lepojas ar Kristu Jēzu un neuzticas miesai.” — Filipiešiem 3:3

Patiesa pārliecība nekad nerodas no tā, kā mēs jūtamies, ko varam vai ko nevaram izdarīt; tā nāk no atklāsmes par to, kas mēs esam Kristū. Kad mēs tiešām zinām, cik ļoti Dievs mūs mīl, un pieņemam Viņa dziedināšanu no pagātnes sāpinājumiem, mūsos vairs nav vajadzības balstīt savu pārliecību fiziskās lietās.

Atceros, ka pirms vairākiem gadiem, arī es ļoti cīnījos ar pārliecības trūkumu, jo man nebija augstākās izglītības, kā vairumam citu sludinātāju, ko es pazinu. Par laimi, kad sāku vairāk raudzīties uz Dieva beznosacījumu mīlestību pret mani, es iemācījos balstīt savu pārliecību tajā, ko Dieva Vārds saka par mani – ka es esmu Dieva taisnība Kristū Jēzū (sk. 2. Korintiešiem 5:21).

Jēzus vēlas atjaunot tavā dzīvē patiesu pārliecību, dziedinot tevi no pagātnē pārciestajām sāpēm, kas ir mainījušas to, kā tu sevi uztver un ko tu par sevi domā. Raugoties uz to, kas Dievā ir labs un patiess, nevis uz to, kas tevī ir slikts un nepareizs, tu sāksi dzīvot pārliecībā, ko nes tuvība ar Viņu.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, palīdzi man saprast, kas es esmu Kristū, un saņemt Tavu dziedināšanu gan savām domām, gan emocijām. Es izvēlos balstīt savu pārliecību Tevī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon