Pasniedz roku

Pasniedz roku

“Kad tu izsalkušam atvērsi savu sirdi un paēdināsi apbēdinātu dvēseli, tad tava gaisma atspīdēs tumsībā, un tava tumsa būs kā gaiša pusdiena.” — Jesajas 58:10

Dievs ar lielu dedzību vēlas palīdzēt tiem, kas ir ciešanās un vajadzību nospiesti. Tuvojoties Dievam un iemīlot Viņu aizvien vairāk, šo gadu gaitā es esmu iemācījusies katru dienu apņemties dzīvot tā, lai atvieglotu kāda cita dzīvi. Dieva degsme ir kļuvusi par manu degsmi.

Palīdzības sniegšana citiem nav kaut kas tāds, par ko mums vajadzētu skandināt uz ielu stūriem. Tomēr tai būtu jābūt prioritātei jebkura kristieša dzīvē.

Lai palīdzētu citiem, ir vajadzīga apņemšanās un nodošanās, bet tieši tā Dievs vēlas, lai mēs dzīvotu. Dievs saka, ka tevi lietos, ja tu patiesi atdosi sevi citiem. Tava gaisma spīdēs tumsībā, un tava tumsa būs kā gaiša pusdiena” (Jesajas 58:10).

Ja tu spēj paskatīties pāri savām raizēm un nest citiem Kristus mīlestību, pieaugs arī tavs miers un prieks, šķietami attālinot savas problēmas. Protams, tu piedzīvosi arī to milzīgo piepildījumu, ko sniedz apziņa, ka esi izdarījis ko tiešām nozīmīgu.

Padomā par to – varbūt tev jāpārkārto savas prioritātes, lai Dieva degsme kļūtu arī par tavējo? Lūdz, lai Viņš tev parāda, kā tu varētu aizsniegt citus, un nest Viņa gaismu un mīlestību tiem, kam tā visvairāk nepieciešama.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu, lai Tava degsme kļūtu arī par manu degsmi. Parādi, kā varu pārkārtot savas prioritātes un aizsniegt citus tā, kā Tu to no manis sagaidi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon