Pasniedz Sev Dāvanu

Pasniedz sev dāvanu

“Bet esiet cits pret citu laipni un žēlsirdīgi (līdzjūtīgi, saprotoši, mīloši); piedodiet cits citam (brīvi un ātri), kā arī Dievs Kristū jums ir piedevis. (Efeziešiem 4:32)

Nepiedošana, rūgtums, skaudība vai jebkāda veida aizvainojums var mums krietni traucēt sadzirdēt Dievu. Dieva Vārds par šo tēmu runā ļoti skaidri. Ja vēlamies, lai Dievs piedod mūsu grēkus un pārkāpumus pret Viņu, tad arī mums citiem ir jāpiedod viņu grēki un pārkāpumi pret mums.

Rakstu vietā no vēstules Efeziešiem 4:30-32, kurā atrodams arī šodienas pants, redzam, ka mēs apbēdinām Svēto Garu, ja sevī nesam tādas negatīvas emocijas kā dusmas, rūgtumu vai naidīgumu. Ja kāda iemesla dēļ mēs turam savā sirdī nepiedošanu pret kādu, tas apcietina mūsu sirdi un padara to nejūtīgu pret Dieva padomu un vadību.

Reiz es dzirdēju kādu sakām, ka turēties pie nepiedošanas ir tas pats, kā dzert indi un cerēt, ka nomirs tavs ienaidnieks. Kamdēļ gan aizvadīt savu dzīvi dusmās un rūgtumā pret kādu, kurš, iespējams, izbauda savu dzīvi un nemaz nezina, ka esi apvainojies? Izdari sev pakalpojumu – piedod tiem, kas tevi sāpinājuši! Dāvā sev piedošanas dāvanu. Tā ienesīs tavā sirdī mieru, ļaus tev dzirdēt Dieva balsi un sekot Viņa vadībai.


Dieva vārds šodienai: Uzdāvini sev dāvanu – piedod citiem.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon