Patiesības Gars

Patiesības Gars

“Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars (Patiesības devējs Gars), Tas jūs vadīs visā patiesībā (visā pilnā patiesībā).” (JĀŅA 16:13)

Es biju ļoti nelaimīga un manā dzīvē bija daudz grūtību, bet daudzus gadus es par to vainoju citus cilvēkus un ārējos apstākļus. Man bija grūti izveidot un uzturēt labas attiecības, un es biju pārliecināta, ka jāmainās ir pārējiem, lai mēs varētu saprasties. Man nekad pat neienāca prātā, ka es varētu būt daļa no savām problēmām.

Kādā skaistā 1979. gada dienā, kad lūdzu, lai mans vīrs mainītos, Svētais Gars sāka runāt uz manu sirdi. Es biju šokēta, kad Viņš maigi man uzrādīja melus, kuros es pati sevi biju ievilkusi, ticot, ka problēma ir visi citi, izņemot mani. Trīs dienu garumā Svētais Gars man uzrādīja, cik grūti ir ar mani saprasties, cik neiespējami ir mani darīt laimīgu, ka esmu kritiska, savtīga, dominējoša, kontrolējoša – un tas bija tikai saraksta sākums.

Man bija ārkārtīgi grūti pieņemt šo patiesību, bet Svētajam Garam dāvājot man žēlastību, es uzsāku ceļojumu pretim dziedināšanai un brīvībai. Daudzas no tām patiesībām, ko mācu šodien, es apguvu tieši tajā laikā. Sātanam lieliski izdodas mūs pievilt, un viņš ir melu tēvs; ja viņam izdodas mūs paturēt neziņā, tad viņam izdodas mūs sasaistīt un padarīt nožēlojamus. Lai arī patiesības pieņemšana var būt sāpīga, bez tās nav iespējams progress un brīvība.

Šodienas pantā Jēzus saka, ka Svētais Gars ir Patiesības Gars, un Viņš runās uz mums un vadīs mūs visā patiesībā.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lūdz, lai Svētais Gars atklāj kādas jomas tavā dzīvē, kurās vēl valda meli.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon