Pazīsti Dieva Vārdu

Pazīsti Dieva Vārdu

“Es esmu jums rakstījis, jaunekļi, jo jūs esat stipri, un Dieva vārds paliek jūsos, un jūs ļauno esat uzvarējuši.” — 1. Jāņa 2:14

Ja esi kādreiz prātojis, kāpēc nepamet sajūta, ka nepārtraukti esi zem spiediena, viena problēma nomaina nākamo, un tu nespēj piedzīvot savā dzīvē nevienu uzvaru, iespējams, tev vairāk laika jāpavada Vārdā.

Daudzi ticīgie katru nedēļu dodas uz draudzi, kur kāds viņiem pasludina Dieva Vārdu, bet paši nemaz to nav iepazinuši. Ja tu gribi dzīvot uzvarā, dari visu, lai ikdienas dzīvē Dieva Vārds būtu tava prioritāte. Kā tas izskatās praktiski? Piemēram, no rīta, gatavojoties dienai, izrunā un pasludini pantus no Dieva Vārda, ceļā uz darbu klausies kādu svētrunu vai pielūgsmes mūziku. Varbūt pusdienlaiku vari izmantot, lai lasītu Vārdu vai dotos nelielā lūgšanu pastaigā.

Šīs ir tikai pāris idejas, kā tu vari atrast vietu Dieva Vārdam savās ikdienas gaitās. Atrodi sev piemērotāko variantu, lai arī tu vari regulāri, bez mitēšanās dzīties pēc Viņa patiesības. Kad Dieva Vārds ieņems augstu prioritāti, tu redzēsi, ka mainīsies visa tava dzīve.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu, lai Tu palīdzi man nostiprināties Tavā Vārdā. Es negribu tikai reizi nedēļā dzirdēt kāda cita atstāstu par Tavu Vārdu. Es gribu pats to pazīt. Vadi mani un atklāj, kā es varu nemitīgi dzīties pēc Tava Vārda.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon