Pieņem patiesību par sevi

“Un nav radījuma, kas Viņa priekšā apslēpts, bet viss ir atsegts un atklāts Viņa acīm: Viņam mēs dosim norēķinu.” — Ebrejiem 4:13

Kāds man reiz jautāja, kā man izdodas dzīvot brīvai no grūtās pagātnes. Mana atbilde ir ļoti vienkārša – Dievs man ir dāvājis žēlastību un gatavību pieņemt patiesību pašai par sevi.

Es uzaugu dusmīgā, nestabilā vidē. Mana straujā rakstura dēļ lielāko daļu laika es biju neapmierināta. Šī neapmierinātība nozīmēja, ka uzaugu vienmēr nīgra, vīlusies, bez iedvesmas un dzīvot gribas. Es ilgojos pēc labākas dzīves, bet tukša vēlēšanās ne nieka nepalīdzēja. Es turpināju vainot savas problēmas un ģimenes sliktos paradumus, un tā rezultātā izniekoju daudzus gadus.

Līdz, galu galā, Dievs palīdzēja man apjaust, ka, lai arī neesmu atbildīga par to, kas ar mani ir noticis, un es nevaru izmainīt savu pagātni, es varu pārtraukt tukši ilgoties un sākt uzņemties atbildību par to, kā es turpmāk dzīvošu. Man nācās pārtraukt vainot citus un savus apstākļus, arī pārstāt meklēt atrunas. To darot, es spēju uzticēties Dievam un saņemt dziedināšanu; mana dzīve tika atjaunota, es mainījos. Tagad manā dzīvē ir ienācis miers, un es to varu izbaudīt.

Varbūt tu esi līdzīgā situācijā. Pieņemt patiesību par sevi ir biedējoši, tomēr tev tas nav jādara vienam. Dievam tāpat ir zināmas visas tavas vainas, un, ja tu lūgsi Viņam atklāt Savu skatījumu, Viņš palīdzēs tev savākties, palīdzēs uzņemties atbildību un dzīvot mierpilnu dzīvi. Nebaidies pieņemt patiesību par sevi, un ļauj, lai Dievs vada tevi jaunā rītdienā.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, man ir vajadzīga Tava palīdzība, lai es varētu pieņemt patiesību par sevi. Ir laiks pārstāt vainot pagātni un citus cilvēkus it visās manās problēmās, un stāties tām pretim Tava Vārda spēkā. Palīdzi man uzņemties atbildību un maini mani.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon