Pieņemot grūtus lēmumus

Pieņemot grūtus lēmumus

“Jo mums nav augstais priesteris, kas nespētu līdzi just mūsu vājībām, bet kas tāpat kārdināts visās lietās, tikai bez grēka.” — Ebrejiem 4:15

Ir svarīgi izdarīt pareizas izvēles, it īpaši, ja esi ciešanās, sāpēs, satraukumā un apjukumā – tad, kad pareizā izvēle ir pati grūtākā. Kad apstākļi ir spiedīgi, mūsu dabīgā tieksme ir izvēlēties vieglāko un mierīgāko ceļu. Bet tieši tie ir tie brīži, kad pareizās izvēles radīs vislielākās pārmaiņas. Jo, lai pļautu dzīvē pareizus rezultātus, tev jārīkojas pareizi tieši tad, kad to nemaz negribas.

Mani tiešām pārsteidz, ka Jēzus zina, kā mēs jūtamies. Kad Viņš kļuva par cilvēku, Viņš pārcieta un pārdzīvoja visus tos pašus satraukumus un cīņas, ar ko saskaramies mēs. Arī Viņš gribēja padoties un izvēlēties vieglāko ceļu, bet Viņš sevi pārvarēja, un izdarīja grūtas izvēles.

Kad kļūstam vāji, un mūsu apņemšanās kļūst vēl vājāka, tad varam nešaubīgi zināt, ka kalpojam Dievam, kurš zina visu, kas notiek mūsu dzīvē. Viņš vēlas mums palīdzēt un dāvāt Savu žēlastību, lai mums nenāktos šos grūtos lēmumus un izvēles izdarīt vieniem pašiem.

Kad pieķer sevi stāvam uz nespēka robežas, kad esi gatavs padoties, atceries, ka Dievs ir ar tevi, un Viņš saprot. Atrodi savu spēku Viņā, lai izdarītu pareizo izvēli.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, esmu tik priecīgs un pateicīgs, ka Tu saproti, kam es eju cauri, un ar ko cīnos. Kad gribu padoties kārdinājumam un izvēlēties vieglāko ceļu, es atradīšu savu spēku Tevī, lai pieņemtu pareizos lēmumus.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon