Pieņemot lēmumu piedot

Pieņemot lēmumu piedot

“…tad piedodiet, ja jums kas ir pret kādu, lai arī jūsu Tēvs, kas debesīs, jums piedod jūsu pārkāpumus.” — Marka 11:25

Kad kāds mūs sāpina, mēs bieži reaģējam tā, it kā šis cilvēks būtu mūs apzadzis. Tā vien šķiet, ka viņš mums ir kaut ko parādā, lai arī Dievs aicina to atlaist.

Kad es atsakos piedot, vai man ir kāda cerība saņemt to, kas man pašam vajadzīgs? Lai es saņemtu no Dieva to, ko Viņš Savā Vārdā ir apsolījis, mums Viņam jāpaklausa, lai arī cik grūti tas nāktos. Mums jāpiedod.

Lielākie maldi, ko sātanam izdevies mūsos iesēt saistībā ar piedošanu, ir doma – ja vien tavas sajūtas nemainās, tad tu nemaz neesi tā pa īstam piedevis. Kad esi nolēmis kādam piedot, neļauj velnam tevi pārliecināt, ka neesi pa īstam piedevis, tāpēc ka tevī rosās tās pašas emocijas un sajūtas.

Tu vari pieņemt pareizo lēmumu piedot un joprojām izjust tās pašas emocijas. Šeit sāk darboties ticība. Tu esi izdarījis savu daļu, tagad gaidi uz Dievu! Viņš darīs Savu daļu un darīs tevi veselu. Viņš dziedēs tavas emocijas pret cilvēku, kurš ir tevi sāpinājis.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es izvēlos piedot tiem, kas mani ir sāpinājuši. Jēzus vārdā, es atlaižu viņus no šī parāda pret mani. Dziedini manu sirdi un dari mani veselu!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon