Piepildīts ar visu mieru un prieku

“Bet cerības devējs Dievs lai piepilda jūs ar visu prieku un mieru ticībā, lai jūs kļūtu bagāti cerībā Svētā Gara spēkā.” — Romiešiem 15:13

Pirms vairākiem gadiem manā dzīvē bija ļoti grūts posms, kura laikā es neizjutu ne mazāko prieku vai mieru. Ikreiz, kad pieļāvu kļūdu, es ātri sevi nosodīju, dusmojoties, ka nespēju būt “nevainojama kristiete”.

Tad kādu dienu es ievēroju pantu no vēstules Romiešiem 15. nodaļas – Bet cerības devējs Dievs lai piepilda jūs ar visu prieku un mieru ticībā… Tas bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs. Es to sapratu!

Es apjautu, ka biju padevusies šaubām un neticībai, ļaujot, ka velns mani moka ar negatīvismu, dusmām un nepacietību. Šajā procesā es biju aizmirsusi, ka ticība Dievam un uzticēšanās Viņa Vārdam sniedz mieru un cerību, kas palīdz pārvarēt manas vājības.

Dieva Vārds man deva atbildi. Jēzus mani mīlēja tik ļoti, ka Viņš ne tikai piedeva visus manus pagātnes grēkus, bet arī paskatījās uz priekšu un piedeva tos vājību mirkļus, kurus es nākotnē vēl tikai pieļaušu.

Zini, ka miers, cerība un prieks ir tieši tev priekšā. Dodies pie Dieva Vārda un ļauj, lai tas uzpūš no jauna tavas ticības liesmu!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, atgādini man Sava Vārda patiesību ikreiz, kad es sāku ticēt ienaidnieka meliem. Ticot Tev, es šodien saņemšu mieru un prieku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon