Robežām ir mērķis

Robežām ir mērķis

„Paļaujies uz To Kungu no visas sirds un nepaļaujies uz sava prāta gudrību, bet domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas.” — Salamana pamācības 3:5-6

Daži no svarīgākajiem uzdevumiem, ko savā dzīvē varam paši savā labā izdarīt, ir praktizēt paškontroli, pašdisciplīnu un nolikt robežas. Dzīve, kurā iztrūkst kārtības, ātri vien kļūst nevīžīga.

Dieva Vārds mums palīdz izprast nepieciešamās robežas, lai mēs vienmēr paliktu Dieva drošības zonā. Bībelē lasām, ko mums būs darīt, lai mēs būtu drošībā, un ko labāk nedarīt.

Kā kristiešiem mums varētu šķist, ka dzīve uz naža asmens ir aizraujoša. Mums patīk par sevi tā domāt – “O, jā! Dzīve uz naža asmens – tas ir par mani!” Šāds skatījums uz dzīvi sabiedrībā kļūst aizvien pievilcīgāks. Tomēr, ja godīgi, Dievs nevēlas, ka mēs dzīvotu uz naža asmens, jo līdz ar to ir pavisam neliela vieta kļūdām.

Uz lielceļiem ir uzvilktas līnijas– pa vienai abās ceļa malās un viena ceļa vidū. Kad braucam ar auto, šīs līnijas iezīmē joslu, pa kuru varam droši pārvietoties. Ja šķērsosim sānu līniju, iekritīsim grāvī; ja šķērsosim vidus līniju, varam ātri iet bojā. Šīs līnijas mums patīk, jo tās palīdz parūpēties par drošu braukšanu.

Līdzīgi ir arī mūsu personīgajā dzīvē. Ja esam nosprauduši robežas, mēs jūtamies labāk un varam piedzīvot Dieva mieru.

Svarīgi ir atvērt Dieva Vārdu, kurā Viņš ir devis visas robežas, pēc kurām mums jādzīvo. Ļauj ikdienas Dievam vadīt savu dzīves ceļu!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es atzīstu, ka man dzīvē nepieciešamas robežas. Kad lasu Tavu Vārdu, atklāj man, kā jau šodien es varu ieviest ikdienā Tevis noteiktās veselīgās robežas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon