Saglabā Jūtīgu Sirdsapziņu

Saglabā jūtīgu sirdsapziņu

(Svētais) Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, (..) padodamies melkuļu liekulīgajiem vārdiem, kam pašu sirdsapziņa ar kauna zīmi iededzināta. (1. Timotejam 4:1-2)

Šodienas pantos lasām par cilvēka sirdsapziņu, kas ir “iededzināta” jeb “apdedzināta”. Ja tiek apdedzināts ievainojums, veidojas rētaudi, kas bieži vien kļūst nejūtīgi. Līdzīgi notiek ar cilvēka sirdsapziņu – ja tā tiek apdedzināta, tā kļūst cieta un nejūtīga, vairs nespējot sajust to, ko vajadzētu. Gadi, kas aizvadīti nepaklausībā un personīgās sāpēs, var mūsu sirdi nocietināt, tomēr Dieva žēlastībā mēs varam mainīties. Ir svarīgi pret Dievu saglabāt mīkstu sirdi, lai mēs spētu nekavējoties sajust, kad citus sāpinām vai Viņam nepaklausām.

Lūdz Dievam pēc mīkstas sirds, lai vari būt jūtīgs pret Viņu un Viņa darbiem tevī. Ja pazīsti kādu, kam ilgi nepaklausībā un sāpēs aizvadīti gadi ir nocietinājuši sirdi, lūdz arī par viņiem. Ir ļoti skaisti, ja mums izdodas nekavējoties ieraudzīt, kad mūsu uzvedība nav Dievam patīkama. Ikreiz, kad sajūti Viņa darbu sevī, pateicies Dievam un turpini sadarboties ar Svēto Garu, lai saglabātu pazemīgu sirdsapziņu Viņa priekšā. Mēs varam lūgt Viņam piedošanu un nekavējoties mainīt savu uzvedību: “Tēvs, es lūdzu par sevi un saviem mīļajiem, kuru sirdsapziņa ir apdedzināta un kļuvusi cieta. Es lūdzu, lai Tu sāc mūsos darboties un nocērt no mums šo cieto čaulu. Lūdzu, dari jūtīgu mūsu sirdi pret Sevi. Dāvā mums maigu sirdi, kas atsaucas Tavai vadībai, lai varam nekavējoties sajust, ko Tu saki un ko vēlies, lai mēs darītu. Jēzus vārdā, āmen.”


Dieva vārds šodienai: Lai tava apņemšanās ir stipra, bet sirds mīksta.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon