Saņem Svēto Garu

Saņem Svēto Garu

“Bet jūs dabūsit spēku, kad Svētais Gars būs nācis pār jums.” — Apustuļu darbi 1:8

Apustuļu darbos 1:8 Jēzus apsola, kad Svētais Gars nāks pār mums, tas dos mums arī spēku (spējas, efektivitāti un varu) būt par Kristus lieciniekiem līdz pat zemes galiem.

Daudzi kristieši it kā ievēro visus “pareizos” noteikumus, tomēr pie sevis prāto – “Vai tiešām nekā vairāk nav?!” Kā jauna kristiete, arī es piedzīvoju šo tukšumu. Pareizie darbi sniedza laicīgu laimi, bet ne dziļu, piepildošu mieru.

Es saucu: “Dievs, man kaut kā pietrūkst!” Man par pārsteigumu dažas stundas vēlāk Jēzus piepildīja mani ar Svētā Gara klātbūtni, kā to nekad iepriekš nebiju piedzīvojusi. Un viss mainījās. Es jutu Viņa spēku ieplūstam manā dzīvē jaunā veidā.

Kad ikdienas pavadi laiku ar Dievu un saņem Viņa Svēto Garu, tu neparaksties uz kādu dīvainu vai baisu piedzīvojumu. Tu vienkārši saņem spēku, lai būtu līdzīgāks Jēzum, kā arī Viņa gudrību, kas palīdz ikdienas notikumos.

Nebīsties no jaunā; tikai pārliecinies, ka tas saskan ar Bībeli. Es ticu, ka Dievs vēlas vest tevi vēl nezināmos augstumos Savā spēkā, ja vien katru dienu būsi sadraudzībā ar Svēto Garu. Viņš klauvē pie tavas sirds durvīm. Vai tu tās atvērsi un ieaicināsi Viņu?


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu būt kristietis, kurš ir piepildīts ar Svētā Gara spēku. Atklāj man, kā dzīvot dziļā, piepildošā priekā, kas nāk no Svētā Gara. Paldies par spēku un gudrību ikvienā dzīves notikumā, kas ļauj man to izdzīvot Tavā taisnīgumā, mierā un priekā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon