Saņemot un dodot Vārdu

Saņemot un dodot Vārdu

“Bet es gribu, brāļi, lai jūs zinātu, ka tas, kas ar mani notiek, ir drīzāk sekmējis evaņģēliju, un ticības brāļu vairākums, kas uzticējušies manām važām, ar vēl lielāku drosmi bezbailīgi sludina Dieva vārdu.” Filipiešiem 1:12,14

Reizēm mēs ciešam no ienaidnieka uzbrukumiem tikai tāpēc, ka godājam Dieva Vārdu. Marka 4:17 runāts par tiem, kas dzird Dieva Vārdu un kādu brīdi to sevī patur, bet, kad bēdas un vajāšanas uziet vārda dēļ, tad viņi tūdaļ apgrēkojas.

Sātans zina, ka Vārds mūs dara stiprākus un vēlas to apturēt, pirms mēs spējam to izplatīt tālāk. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi savā sirdī sargāt Dieva Vārdu un turēties velnam pretī, kad viņš nāk to nozagt. Ja to spēsi, tad redzēsi, ka ienaidnieka nestie pārbaudījumi patiesībā palīdz citus vest pie tā Kunga.

Apustulis Pāvils teicis, ka Dievs viņa dzīvē ir pieļāvis ļoti daudz notikumu tikai viena iemesla dēļ – lai citi ar vēl lielāku drosmi bezbailīgi sludinātu Dieva Vārdu. Pāvila stabilitāte un spēja tikt Dieva lietotam bija redzama, pat viņam esot apcietinājumā.

Ja gribam kalpot citiem, mēs noteikti sastapsimies ar grūtiem apstākļiem. Tomēr, ja pastāvēsim savā pārliecībā un ticībā uz Dievu, Viņš mūs aizvedīs līdz uzvarai, un šī procesa laikā mēs būsim par lielu iedrošinājumu citiem.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu katru dienu palikt Tevī un Tavā Vārdā. Es lūdzu, lai tad, kad manā ceļā nāk pārbaudījumi, Tu tos lietotu, lai mani darītu stiprāku un tālāk izplatītu Savu Vārdu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon