Savaldi savas emocijas

“Jo Tas Kungs, tavs Dievs, ir pie tevis, tavs spēcīgais glābējs.” — Cefanijas 3:17

Emocijas ir neatņemama cilvēka dzīves daļa. Kamēr vien esam dzīvi, mēs izdzīvojam dažādas emocijas, sajūtas un reakcijas, un mums nevajadzētu noliegt to klātbūtni vai justies vainīgiem par tām.

Tomēr mums jāiemācās savaldīt savas emocijas. To izdarīt ir vieglāk, ja saprotam, ka nevaram emocijām uzticēties. Patiesībā tās var kļūt par mūsu lielāko ienaidnieku. Sātans izmanto mūsu emocijas pret mums pašiem, lai neļautu dzīvot Garā.

Ir tik svarīgi zināt, ka Tas Kungs, mūsu Dievs, kurš mīt ikvienā no mums, ir tiešām varens. Un tieši Viņa varenība mūsos ļauj mums pārvarēt savas emocijas un ļauties Viņa nemainīgā Vārda un Gara vadībai, tā vietā, lai paļautos uz savām mainīgajām sajūtām un emocijām.

Garīga stabilitāte un emocionālais briedums nerodas dabīgi. Tev pēc tā ir jāilgojas ar visu savu sirdi un jāapņemas to arī sasniegt. Kad emocionāla stabilitāte kļūst par tavu prioritāti, Dievs ir vairāk kā gatavs tev palīdzēt savaldīt tavas emocijas.
Es iedrošinu tevi pēc tā dzīties arī šodien. Izbaudi emocionālu stabilitāti un priekpilnu, uzvarošu dzīvi!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es izvēlos dzīties pēc emocionālas stabilitātes. Es negribu, lai mani vada emocijas, bet gribu iemācīties tās savaldīt. Paldies, ka dzīvo manī un palīdzi man Savā varenajā spēkā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon