Slimo ne tikai miesa

“Dieva Tā Kunga Gars ir pār mani, jo Tas Kungs mani svaidījis sludināt nelaimīgajiem prieka vēsti, mani sūtījis dziedēt sagrauztas sirdis…” — Jesajas 61:1

Bībele māca, ka Jēzus nāca, lai dziedētu mūsu brūces, apkoptu un dziedinātu salauztas sirdis, un pelnu vietā dāvātu skaistumu, sēru vietā prieku (sk. Jesajas 61:1-3).

Daudzi kristieši, izlasot šo rakstu vietu, pieņem, ka Dievs grib dziedēt mūsu fiziskās un garīgās slimības, tomēr tajā ir vēl kas dziļāks. Arī emocijas lielā mērā veido mūsu būtību, un arī tās, tāpat kā jebkura cita mūsu būtības daļa, var saslimt.

Šodien pasaulē netrūkst cilvēku, kas cieš no emocionālām sāpēm. To cēlonis bieži ir vardarbība, atraidījums, atstumšana, nodošana, vilšanās, tiesāšana, kritika vai kādi citi pāridarījumi. Šīs emocionālās sāpes var sāpēt pat skaudrāk kā fiziskās ciešanas, jo cilvēkiem šķiet, ka tās ir jānoslēpj, un izliekas, ka tās nemaz nav īstas.

Ja tavā dzīvē ir emocionāla brūce, zini, ka Jēzus vēlas to dziedināt. Nepieļauj lielu kļūdu, domājot, ka Viņam rūp vien tava fiziskā un garīgā dzīve. Nes pie Viņa visas savas sāpes. Jēzus vēlas dziedināt tevī it visu, kas sāp!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, paldies, ka rūpējies par ikkatru manas būtības daļu, tostarp, emocijām. Es nesu pie Tevis visas savas emocionālās sāpes un brūces. Es zinu, ka vari mani dziedināt un atjaunot.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon