Soli pa solim

Soli pa solim

“Un Tas Kungs sacīja uz Ābrāmu: “Izej [pats sev par labu] no savas zemes, no savas cilts un no sava tēva nama uz zemi, kuru Es tev rādīšu.” (1. MOZUS 12:1)

Ābrāms iemācījās uzticēties, ka Dievs viņu vadīs soli pa solim. Viņa stāsts iesākās 1. Mozus grāmatas 12. nodaļā. Ievērojiet, pirmajā pantā Dievs atklāj Ābrāmam tikai vienu soli, nevis divus. Principā, Viņš teica, ka otro soli Ābrāmam nebūs zināt ātrāk, kamēr nebūs sperts pirmais. Tas ir tik vienkārši un reizē dziļi, un atklāj mums, kā Dievs runā; Viņš dod norādījumus – soli pa solim.

Daudzi atsakās spert pirmo soli, kamēr nav pārliecināti, ka zina, kāds būs otrais, trešais, ceturtais un piektais solis. Ja arī tu tāds esi, es ceru, ka šodien būsi iedvesmots piepildīt Dieva plānu savai dzīvei, uzticoties Viņam jau pirmajā solī. Pēc pāris pirmajiem soļiem, tava ticība pieaugs, jo tu ieraudzīsi, ka zem katra soļa, ko Dievs liek tev spert, ir drošs pamats.

Ābrāmam Dievs lika spert ļoti grūtu soli – atstāt visu un visus pazīstamos. Tomēr Dievs apsolīja, ka šāds solis noteikti viņam nāks par labu.

Paklausot Dievam, mēs esam svētīti. Dievam mūsu dzīvei ir labs plāns – plāns, kas arī mums nāks par labu. Mums atliek vien tajā dzīvot – soli pa solim.

DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Paklausi Dieva balsij soli pa solim.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon