Sper soli un atklāj

Sper soli un atklāj

“Cilvēka sirds izdomā sev savu ceļu, bet vienīgi Tas Kungs pašķir viņa gājumu.” — Salamana Pamācības 16:9

Cilvēki man bieži jautā, kā uzzināt, kāda ir Dieva griba viņu dzīvei. Ir cilvēki, kas daudzus gadus pavada gaidot, kad izdzirdēs skaļu balsi vai saņems pārdabiskus norādījumus. Tomēr Dieva balss tavā sirdī runā daudz praktiskāk. Tādos gadījumos es parasti iesaku sadūšoties spert pirmo soli, lai to atklātu un uzzinātu.

Jau agri es sapratu, ka vēlos kalpot Dievam. Es jutu, ka Viņš pār manu dzīvi ir izlējis īpašu aicinājumu, bet es nezināju, ko darīt, tāpēc izmēģināju vairākas iespējas, kas bija pieejamas.

Daudzas no tām nebija domātas man, tomēr es turpināju mēģināt vēl citas, līdz atradu jomu, kas bija man piemērota. Kad man bija iespēja sludināt Vārdu, jutu, ka beidzot mana sirds kļūst dzīva. Sludināšanā es atradu prieku, un bija skaidri redzams, ka Dievs bija devis man attiecīgās spējas un talantus. Un tad es sapratu, ka esmu atradusi savu kalpošanas vietu.

Reizēm vienīgais veids, kā atklāt Dieva gribu, ir praktizēt principu, ko es saucu „spert soli un atklāt”. Ja esi lūdzis par kādu situāciju, bet joprojām nevari saprast, ko iesākt, sper soli ticībā. Nebaidies kļūdīties. Sper soli, un Dievs tevi vadīs.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es Tev uzticos un zinu, ka Tu vadīsi manus soļus, tāpēc es nebaidos spert soli ticībā, lai atklātu, ko Tu man esi sagatavojis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon