Vai Dievs mīl tevi arī tad, kad tu kļūdies?

Vai Dievs mīl tevi arī tad, kad tu kļūdies?

“Bet Dievs Savu mīlestību uz mums pierāda ar to, ka Kristus par mums miris, kad vēl bijām grēcinieki. Jo vairāk tagad, taisnoti ar Viņa asinīm, caur Viņu tiksim izglābti no dusmības.” — Romiešiem 5:8-9

Vai esi kādreiz prātojis par to, vai esi pietiekami labs, lai Dievs tevi mīlētu? Diemžēl daudzi tic, ka Dievs viņus mīl vienīgi tik ilgi, kamēr viņi nepieļauj kļūdas.

Iespējams, līdzīgs domu gājiens lika arī psalmistam jautāt – “Kas ir cilvēks, ka Tu viņu piemini?” (Psalms 8:4) Tomēr Bībelē teikts, ka mēs esam Dieva radība, Viņa roku darbs, un Viņš ikvienu no mums mīl ar beznosacījumu mīlestību.

Atzīsim – Jēzus par tevi nenomira, jo tu biji ļoti labs un brīnišķīgs; Viņš nomira par tevi, jo Viņš tevi mīl. Romiešiem 5:8-9 apstiprināta šī patiesība, sakot, ka Viņš nomira par mums, kamēr vēl bijām grēcinieki.

Dievs tevi ir mīlējis pietiekami, lai dotu Savu vienpiedzimušo Dēlu ne tikai nomirt par taviem grēkiem, bet arī piesegt tavas ikdienas kļūdas. Viņš mīl tevi tik ļoti, ka vēlas, lai tu katru dienu dzīvotu spēkā un uzvarā.

Dievs mīl tevi, un Viņš vēlas, lai arī tu tam ticētu un to pieņemtu – pat ja pieļauj kļūdas.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, Tava mīlestība ir neaprakstāma. Tu mani mīli pat tad, kad es to nesaprotu. Tu aizvien esi ar mani, pat ja esmu kļūdījies. Paldies par Tavu patieso beznosacījumu mīlestību.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon