Tavi trīs labākie ieroči

“Mēs dzīvojam gan pasaulē, bet necīnāmies pasaulīgi.” — 2. Korintiešiem 10:3

Uzmanīgi pielietojot izstrādātu stratēģiju un viltīgu apmānu, sātans cenšas vērst pret tevi karu un likt tev pieņemt zaudētāja mentalitāti. Bet Dievs tev ir devis garīgus ieročus, lai tu varētu pret viņu cīnīties. Lūk, trīs nozīmīgākie garīgie ieroči, ko vari izmantot cīņā pret ienaidnieku:

1. Dieva Vārds: saņem to caur sludināšanu, mācību, lasīšanu un Bībeles studēšanu. Paliec Vārdā tik ilgi, līdz tas kļūst par Svētā Gara iedvesmotu atklāsmi.

2. Slava: pielūgsme sakauj velnu ātrāk un iedarbīgāk kā jebkurš cits kaujas plāns, tomēr atceries, tai jābūt patiesai pielūgsmei no sirds, ne tikai ar muti izteiktiem vārdiem vai reliģiskiem rituāliem.

3. Lūgšana: lūgšana ir attiecības ar Dievu, saziņa ar Viņu, kad lūdz Viņam palīdzību vai sarunājies ar Viņu par visu citu, kas ir tavā sirdī. Lūgšana var izpausties arī kā klusuma brīdis Dieva klātbūtnē, tā ir ieklausīšanās Viņā. Lai mūsu lūgšanu dzīve kļūtu efektīva un auglīga, mums jāizveido ar Tēvu tuvas, personīgas attiecības. Zini, ka Viņš tevi mīl un vēlas tev palīdzēt.

Lai arī mēs esam iesaistīti karā, Dievs cīnās tavā pusē un ir devis tev vajadzīgos ieročus. Izmanto tos, un sātans metīsies bēgt!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, liels paldies, ka esi man devis garīgos ieročus, kas vajadzīgi, lai cīnītos ar ienaidnieku. Es zinu, ka ar Tavu palīdzību varu šodien uzvarēt!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon