Tavs potenciāls

“Jēzus, tos uzlūkodams, saka: “Cilvēkiem tas neiespējams, bet ne Dievam, jo Dievam visas lietas iespējamas.” — Marka 10:27

Apbrīnojami, cik mums apkārt ir daudz apdāvinātu cilvēku, kuri tikai sēž uz dzīves rezervistu soliņa un nekā nedara. Viņi nekad nesper soli uz priekšu, lai pielietotu Dieva dotās dāvanas, jo, pirmkārt, nemaz netic, ka ir apdāvināti. Vai tu esi viens no viņiem?

Patiesība ir tāda, ka Dievs ir devis dāvanas, talantus un spējas ikvienam no mums. Viņam tavai dzīvei ir lielisks plāns, un Viņš ir tevi apdāvinājis, lai tu Viņa valstības labā paveiktu lielus darbus. Tomēr, kamēr tu nespēsi sevi ieraudzīt tā, kā tevi redz Viņš un nespēsi uzticēties, ka Viņš var tevi darīt spējīgu lietot tavas dāvanas, tu tā arī nekad neizdzīvosi Dieva doto potenciālu.

Ja tu cīnies ar zemu pašvērtējumu un esi nepārliecināts par sevi, es gribu, lai tu zinātu, ka Dievs ir tevi radījis ar apbrīnojamu potenciālu. Kad tu uzticies Dievam un tici, ka vari izdarīt visu, ko Viņš saka – tu spēsi piepildīt Viņa nodomu savai dzīvei.

Atceries, “ar Dievu viss ir iespējams”. Kad tu iemācīsies uzticēties Viņam, tu kļūsi brīvs izdzīvot savu potenciālu.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, palīdzi man redzēt sevi caur Tavām acīm – ar visām tām dāvanām un talantiem, ko esi man devis. Es ticu, ka esi mani radījis ir varenu potenciālu, jo Tu esi varens Dievs. Šodien es vēlos uzticēties Tev un ticēt, ka ar Tevi viss ir iespējams!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon