Tev jāatskaitās ir tikai Dievam

“Tātad ikviens no mums atbildēs Dievam par sevi.” — Romiešiem 14:12

Tik daudz cilvēku tā arī nekad nepiepilda Dieva doto mērķi un uzdevumu savai dzīvei, jo ir pārāk aizņemti, lai darītu laimīgus visus citus. Pasaule ir pilna ar cilvēkiem, kuri uzskata, ka zina labāk, ko tev vajadzētu iesākt ar savu dzīvi.

Tomēr Bībelē teikts, ka par savu dzīvi tev būs jāatskaitās vienīgi Dievam, nevienam citam. Tieši tāpēc mums katra diena jāaizvada Dieva žēlastībā, izpildot savu uzdevuma daļu, lai dzīvotu dzīvi, kas Viņam ir patīkama.

Vai tu esi pietiekami drosmīgs, lai sekotu savai sirdij, nevis pūlim? Vai esi koncentrējies uz Kristu, pat ja tik daudzas balsis cenšas novirzīt tevi no tava uzdevuma?

Pasaulē ir divu veidu cilvēki: tie, kas gaida, ka kaut kas notiks, un tie, kas kaut ko dara. Dievs tevi ir aicinājis uz vareniem darbiem Viņa Valstības godam; un Viņš Kristū tev ir devis visu vajadzīgo, lai tos piepildītu.

Dzīvo apzinīgi, ar nolūku un mērķi. Negaidi, ko visi citi darīs vai teiks, lai varētu sekot pūlim. Sapurini sevi, pieņem vajadzīgos lēmumus un sāc rīkoties!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu dzīvot savu dzīvi tā, lai izpatiktu vienīgi Tev, ne citiem. Es drosmīgi ieeju Tevis noliktajā plānā manai dzīvei. Es negaidīšu, bet dzīvošu savu dzīvi mērķtiecīgi Tavam godam.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon