Tev nav jābūt vientuļam, pat, ja esi viens

“Esiet stipri un droši! Nebaiļojieties un nebīstaities no viņiem. Jo Tas Kungs, tavs Dievs, Viņš iet ar tevi, Viņš tevi neatstās, nedz tevi pametīs.”” 5. Mozus 31:6

Vientulība bieži vien izpaužas kā iekšējas sāpes, tukšums vai dziļa vēlme pēc mīlestības. Tās blakusefekti ir tukšuma sajūta, nesvarīgums un mērķa trūkums. Vientulībai ir daudz dažādi iemesli, tomēr reti kurš saprot, ka var izvēlēties nedzīvot vientulībā. To var konfrontēt un tikt ar to galā.

Ir svarīgi saprast, ka tikai tāpēc vien, ka esi viens, tev nav jābūt vientuļam. Varbūt ne vienmēr tu vari izvairīties no tā, lai būtu viens pats, bet ir veids, kā tu vari nepadoties vientulības spiedienam.

Dieva Vārds mums liek būt stipriem un drosmīgiem, jo Dievs vienmēr ir ar mums. Pat ja fiziski tu esi viens, tas nenozīmē, ka tev ir jābūt vientuļam, jo garīgi Dievs vienmēr ir blakus. Viņš tevi nekad neatstās un nekad nepametīs.

Kad nākamajā reizē vientulība cenšas tevi nomākt, es mudinu tevi atcerēties, kas teikts 5. Mozus grāmatā 31:6. Pasludini skaļā balsī, ka Dievs ir ar tevi, un sāc sarunāties ar Viņu. Ja tu izbrīvēsi Viņam vietu, Viņa klātbūtne piepildīs tavu dzīvi. Ja Dieva klātbūtne ir ar tevi, lai kur tu ietu, tev nekad vairs nav jājūtas vientuļam.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es tik ļoti priecājos, ka Tu vienmēr esi ar mani. Es zinu, ka man nekad nav jābaidās no vientulības, ja Tu esi man blakus.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon