Tu esi radīts izbaudīt savu dzīvi!

Tu esi radīts izbaudīt savu dzīvi!

“Vai tad nu nebūtu cilvēkam pats labākais, ka viņš ēstu un dzertu un ļautu savai sirdij baudīt visus labumus par savām pūlēm? Bet es esmu atzinis, ka arī tas ir atkarīgs no Dieva rokas.” — Salamans Mācītājs 2:24

Bauda ir kā degviela, kas nepieciešama, lai sasniegtu kāda uzdevuma finiša līniju ar pareizu un pozitīvu attieksmi. Ja nespēsim atpūsties un izbaudīt ceļojuma procesu, tad pusceļā pazaudēsim degsmi un kļūsim pilni rūgtuma, pat ja savā spēkā būsim spējuši sevi pārvilkt pāri finišam.

Pārāk daudzi nemitīgi strādā un paši sevi nomoka, jūtoties vainīgi par iespēju izbaudīt un svinēt dzīvi, neskatoties uz to, ka Dievs skaidri ir pavēlējis atrast vietu gan darbam, gan baudai. Salamana mācītāja grāmatā 2:24 teikts, ka ir labi atpūsties un izbaudīt dzīvi, pat smagi strādājot.

Šajā jomā mūsu domāšana ir sašķobīta. Sātanam ir izdevies mūs pievilt, līdz ar to viņš panāk, ka cilvēki ir pārguruši, pilni nožēlas, pakļauti citu ļaunprātīgai izmantošanai, uzkraujot papildus darbus un pienākumus.

Mums ir vajadzīgs atpūtas un prieka laiks, tāpat kā smags darbs un sasniegumi. Tev jābūt uzcītīgam ikvienā darbā, ko Dievs ir licis tavā priekšā, bet pārliecinies, ka spēj atrast veselīgu līdzsvaru, iemācoties apbalvot sevi un nosvinēt savu progresu. Dievs zina, ka tu esi tā vērts!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu izbaudīt dzīvi, ko Tu man esi devis. Parādi man, kā smagi strādāt, bet arī atrast laiku atpūtai, lai ceļa garumā nosvinētu savus sasniegumus. Paldies par dzīves pārpilnību, ko Kristū man esi devis!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon