Tu nevari Dievu apgrūtināt

“ Viņā Tas mūs pirms pasaules radīšanas izredzējis…” — Efeziešiem 1:4

Es šodien gribu atgādināt ko tādu, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgs tavai labsajūtai – tu Dievam neesi pārsteigums! Izvēloties tevi, Viņš zināja, kas Viņu sagaida, tieši tāpat, kā Viņš zināja, ko sagaidīt, kad izvēlējās mani.

Bībelē teikts, ka Dievs mūs ir izredzējis Saviem darbiem! Tava parādīšanās uz šīs zemes nenotika pati no sevis, kādā skaistā dienā, kā no zilām debesīm. Un Dievs nevēlas tevi vienkārši te pieciest.

Tu nevari nokaitināt Dievu, jo Viņš tevi izredzēja; Tu nevari Viņu apgrūtināt! Viņš nenobola acis, kad tu nāc pie Viņa ar savu kārtējo problēmu. Tā vietā Viņš nemitīgi tev atgādinās, cik tālu jau esi ticis, cik labi tev veicas, cik dārgs tu Viņam esi un, cik ļoti Viņš tevi mīl.

Dievs jau iepriekš zināja tavas vājības, katru tavu kļūdu, katru tavu neveiksmi, un vienalga teica: „Es tevi gribu!” Efeziešiem 1:5 teikts, ka Viņš jau iepriekš paredzēja, ka tu kļūsi par Viņa bērnu. Dievs ir tavs Tētis! Ar Viņu pie sāniem itin viss atrisināsies un beigu beigās viss būs labi.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tava mīlestība mani pārsteidz. Kā mans Tēvs, Tu mani izvēlējies vēl pirms pasaules radīšanas. Lai cik vainīgs un salauzts es būtu, es zinu, ka Tu vienalga mani gribi. Paldies par Tavu labestību!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon