Turi atvērtas ausis

Turi atvērtas ausis

“Dievs Tas Kungs man ir devis gudru mēli (..), Viņš uzmodina mani ik rītu, Viņš ierosina manas ausis, lai es uzmanīgi klausītos kā māceklis. Tas Kungs atvēra man ausis, un es neatteicos un neatkāpos.” (JESAJAS 50:4-5)

Pirmais solis, lai dzirdētu no Dieva, ir ticēt, ka vispār varam dzirdēt no Viņa. Daudzi vēlas dzirdēt Dievu, bet pat tā īsti nemaz nesagaida, ka tiešām dzirdēs. Viņi saka – “Es vienkārši nespēju Dievu dzirdēt; Viņš ar mani nerunā.”

Šāda cilvēka “klausulē” ir pārāk daudz netīrumu, lai Viņu sadzirdētu. Šāda cilvēka ausis ir pārāk piebāztas ar ziņām no bezdievīgiem avotiem. Līdz ar to ir grūti izšķirt, ko tad Dievs vēlas pateikt.

Dievam jau nav īsti jēgas ar mums runāt, ja nemaz neticam, ka mēs Viņu dzirdam. Pievīlējs, velns, negrib, ka mēs sāktu domāt, ka varam dzirdēt Dievu. Viņš negrib, ka mūsos dzimst šī ticība, tāpēc sūta daudzus savus palīgus, lai tie dienu un nakti mums melotu, ka nevaram dzirdēt Dievu. Tomēr mēs varam uz to atbildēt – “Stāv rakstīts, ka Dievs man ir devis spēju Viņu dzirdēt un Viņam paklausīt.” (sk. Psalms 40:7). Dieva Vārdā ir teikts, ka visiem ticīgajiem ir dota spēja sadzirdēt Dievu un Viņam paklausīt, kā arī tikt Svētā Gara vadītiem.

Jēzus Tēvu dzirdēja pavisam skaidri visu laiku. Daudzi no tiem, kas bija ap Jēzu brīžos, kad Dievs ar Viņu runāja, dzirdēja vienīgi troksni, kas līdzinājās pērkonam (sk. Jāņa 12:29). Ja tev ir grūti dzirdēt Dievu, es tevi iedrošinu katru dienu veltīt pāris mirkļu, lai apliecinātu savu ticību tam, ka tu vari Viņu dzirdēt. Apliecinot ar balsi to, kam tici savā sirdī, tavs prāts tiks atjaunots, un tu sāksi sagaidīt, ka Dievs runā.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Tā vietā, lai izjustu spiedienu dzirdēt Dievu, vienkārši uzticies, ka Viņš uz tevi runā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon