Tu nevari pārspēt Dievu devībā

“Dodiet, tad jums taps dots; (…) jo ar to mēru, ar ko jūs mērojat, jums atmēros.” — Lūkas 6:38

Ir cilvēki, kuriem nauda vai pasaules tirdzniecības sistēma ir svarīgāka par Dievu. Tomēr Atklāsmes grāmatas 18. nodaļā ir izteikts brīdinājums – ja paļausimies uz naudu, tad piedzīvosim sakāvi. Esmu sapratusi, ka veids, kā pareizi apieties ar naudu, ir vienkāršs – mēģini pārspēt Dievu devībā. (Patiesībā tu nemaz nespēj pārspēt Dievu devībā, bet, to mēģinot, rezultāti ir iespaidīgi!)

Jo vairāk mēs atdodam, jo vairāk paklausām Viņam ar savām finansēm, jo vairāk Viņš mūs svētī. Vairāk dodot un darot citu labā, ieraudzīsim, ka kļūstam priecīgāki un piepildītāki nekā iepriekš.

Sabiedrībā valda spiediens visu ieguldīt pasaules sistēmā un nepārtraukti strādāt, lai iegūtu vairāk naudas. Bet, ja tā darīsim, nekad neiegūsim to, kas patiesi ir vērtīgs, īpaši jau prieku. Mēs nespēsim arī izbaudīt sapelnīto naudu, jo netērēsim to pēc Dieva prāta.

Saskaņā ar pasaules sistēmu, tas nav saprotams, bet Dievs nevēlas, ka tu sastrādā milzum daudz naudas, un tad to kaut kur dziļi noglabā. Dievs saka, ka, to atdodot, beigu beigās tu saņemsi vēl vairāk. Es izaicinu tevi šodien palielināt savu dāsnumu. Tici man – Dievu nav iespējams pārspēt dāsnumā.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka Tavs plāns manām finansēm nav tāds kā pasaulē. Tāpat es zinu, ja dodu tā, kā Tu mani aicini, Tu par mani parūpēsies. Mana nauda ir Tava, un es to tērēšu tā, kā Tu to atrodi par pareizu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon