Uzņemies atbildību par pašdisciplīnu

“Priecīgi cerībā, pacietīgi bēdās, neatlaidīgi savās lūgšanās.” — Romiešiem 12:12

Daudziem no mums, kā kristiešiem, šķiet, ka visam mūsu dzīvē vajadzētu būt nevainojamam, tikai tāpēc vien, ka esam kristieši. Tomēr Jēzus ir skaidri mūs brīdinājis – “Pasaulē jums ir bēdas…” (Jāņa 16:33).

Jēzus teica, ka mums visiem nāksies risināt dažādas pasaules grūtības, kas ir daļa no dzīves. Ar tām mums visiem nākas pacīnīties, noliekot savas savtīgās vēlmes, lai sekotu Viņam.
Apustulis Pāvils rakstīja: “Bet es norūdu un kalpinu savu miesu…” (1. Korintiešiem 9:27).

Pāvils šeit runā par pašdisciplīnu. Pašdisciplīna nozīmē nolikt malā savas grēcīgās vēlmes un Dieva žēlastībā rīkoties pareizi, neatkarīgi no tā, ko tas mums maksā.

Tas ne vienmēr ir viegli. Nomiršana sev noteikti nesīs ciešanas, bet atceries – pat ciešanās mums ir cerība, jo Kristus pasauli ir uzvarējis. Un gluži kā Pāvils saka – mēs varam būt priecīgi cerībā, pacietīgi bēdās, neatlaidīgi savās lūgšanās.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es jau tagad izvēlos, ka gribu Tev izpatikt, neatkarīgi no tā, ko par to saka mana miesa. Pat ja, darot Tavu gribu, man nāksies ciest, es zinu, ka vienmēr pastāv cerība, jo manī ir Tavs Gars, un Tu šo pasauli esi uzvarējis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon