Uzticies Dieva spēkam

Uzticies Dieva spēkam

“Un mana runa un mana sludināšana nenotika pārliecinošos (aizraujošos un izsmalcinātos) gudrības vārdos, bet [Svētā] gara un spēka izpausmē, lai jūsu ticība nebūtu pamatota cilvēku gudrībā (cilvēciskā filozofijā), bet Dieva spēkā.” (1. KORINTIEŠIEM 2:4-5)

Izglītība ir svarīga, tomēr mums vienmēr jāpatur prātā, ka Dieva gudrība ir labāka un vērtīgāka par pasaulīgu izglītību un cilvēcisku filozofiju. Apustulis Pāvils bija augsti izglītots cilvēks, tomēr nešaubīgi apliecināja, ka tikai un vienīgi Dieva spēks darīja viņa sludināšanu vērtīgu, nevis viņa izglītība.

Es pazīstu daudzus, kas ar goda rakstiem un izcilību ir absolvējuši universitātes, bet nespēj atrast darbu. Tāpat es zinu cilvēkus, kuriem nav bijusi iespēja studēt, un kuri, paļaujoties uz Dieva labvēlību, ir atraduši labu darbu. Kam tu uzticies? Dievam vai tam, ko tu zini? Neatkarīgi no tā, ko mēs zinām vai ko pazīstam, mums vajadzētu uzticēties vienīgi Kristum un Viņa spēkam.

1. Korintiešiem 1:21 Pāvils raksta, ka pasaule, par spīti visai cilvēciskajai gudrībai un filozofijai, neatpazina Dievu, un Viņš izvēlējās atklāties un glābt cilvēci caur ģeķīgu jeb muļķīgu sludināšanu. Diemžēl bieži vien cilvēkiem ar augstāko izglītību ir grūtāk iegūt vienkāršu, bērnišķu ticību. Ja neesam uzmanīgi, tad pārlieku iegūtās zināšanas un prātojumi var nākt mums par sliktu, jo Dievu mēs varam pazīt vienīgi caur Garu un savu sirdi, nevis smadzenēm. Pielūko, lai tava ticība paļaujas uz Dieva spēku, nevis cilvēka filozofiju.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dieva spēks var pārvarēt jebkurus apstākļus tavā dzīvē.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon