Uztver aizdomas ar aizdomām

Uztver aizdomas ar aizdomām

“Mīlestība apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.” — 1. Korintiešiem 13:7

Pirmās vēstules Korintiešiem 13. nodaļas 7. pantā ieraugām ļoti skaidru ilustrāciju tam, ko nozīmē patiesi mīlēt citus. Es godīgi varu atzīt, ka paklausīt šai rakstu vietai man vienmēr ir bijis grūti.

Bērnībā man vienmēr tika mācīts būt piesardzīgai un nevienam neuzticēties. Tomēr, pārdomājot mīlestības īpašības un saprotot, ka mīlestība vienmēr cer uz to labāko, esmu spējusi atjaunot savu domāšanu.

Aizdomas darbojas pret visām tām īpašībām, kas nepieciešamas dievbijīgās attiecībās. Uzticēšanās un ticība dzīvē ienes prieku un palīdz attiecībām izaugt līdz to maksimālajam potenciālam, bet aizdomas, savukārt, izkropļo attiecības un parasti tās arī iznīcina.

Jā, cilvēki nav nevainojami, un nereti uzticība tiek pievilta, tomēr, visā visumā spēja vienmēr citos saskatīt to labo, atnes daudz lielāku atalgojumu kā pāris reižu piedzīvotā vilšanās.

Ja arī tu cīnies ar aizdomām, šodien atgādini sev, ka mums ir dots brīnišķīgais Svētais Gars, kurš mīt mūsos, lai norādītu, kad mūsu domas aizklīst nepareizajā virzienā. Lūgsim, lai Viņš pārvērš mūsu aizdomu pilnās domas par mīlestības domām.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es saprotu, ka mūžīgā neticība un aizdomīgums pret citiem bojā manas attiecības. Parādi, kā man atvērt savu sirdi citiem un ticēt uz to labāko it visos apstākļos.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon