Vai tu esi cerību pilns?

Vai tu esi cerību pilns?

“Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām.” — Ebrejiem 11:1

Vai tu esi cerību pilns, kad domā par savu nākotni? Vai arī tevi nomoka šaubas un bailes?

Parasti tie, kas jau iepriekš ir piedzīvojuši Dieva uzticamību, nākotnē lūkojas ar lielu cerību. Viņi zina, ka pāris minūšu laikā, šķietami bezcerīga situācija var izvērsties par lielisku liecību.

Un otrādi – tie, kas zaudējuši jebkādu cerību, uz dzīvi lūkojas no izmisuma skatupunkta. Izmisums ir tuvs baiļu radinieks, tas nozog spēju izbaudīt ikdienas dzīvi, un ienes cilvēka sirdī trauksmi un uztraukumu par rītdienu.

Cerība ir pretstats izmisumam, un ir tuva radiniece ticībai. Kad mūsos ir ticība Dievam, tā ved pie cerības, un izmainās arī mūsu skatījums uz dzīvi un nākotni.

Cerība ļauj mums atstāt neatbildētos jautājumus Dieva rokās; tā dod mums spēku saglabāt mieru, kā arī ļauj mums ticēt, ka katra jauna diena nesīs ko labu.

Uzticoties Dieva mīlestībai, tu vari atrast cerību. Viņam piemīt spēks par tevi parūpēties, un vadīt tevi katrā dzīves situācijā.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es izvēlos uzticēties Tev, zinot, ka tas atnesīs cerību. Man nav jābīstas, jo Tu spēj par mani parūpēties, tāpēc es lieku savu cerību un paļāvību uz Tevi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon