Viņa žēlastība ir jauna ik dienu

“Tā ir Tā Kunga žēlastība, ka mēs vēl neesam pagalam; Viņa žēlsirdībai vēl nav pienācis gals. Tās ir ik rītu jaunas, un liela ir Tava uzticība.” — Raudu dziesmas 3:22-23

Katra jauna diena ir kā iespēja aizvērt pagātnes durvis un piedzīvot pavisam jaunu sākumu. Jau tas vien, ka Dievs ir sadalījis laiku divdesmit četru stundu segmentos, norāda uz to, ka mums regulāri ir vajadzīgs jauns sākums. Vienmēr būs jauna diena, jauns mēnesis un jauns gads. Lai mēs varētu pēc iespējas sekmīgāk izmantot šos jaunos sākumus, mums jāpieņem attiecīgs lēmums, ka gribam to darīt.

Vai arī tu cīnies ar vainas un nosodījuma sajūtu? Vai tu joprojām pārdzīvo par ko tādu, ko esi izdarījis pirms vairākiem gadiem, varbūt pat tikai vakardien? Lai arī cik daudz laika ir pagājis, tagad par to parūpēties var vienīgi Dievs. Tava daļa ir atzīt savu kļūdu, nožēlot, pieņemt Dieva piedošanu un turpināt.

Raudu dziesmu grāmatā pravietis Jeremija mūs iedrošina, sakot, ka Dieva žēlastība ir jauna ik rītu. Viņš katru rītu tev dāvā jaunu sākumu. Esmu tik pateicīga, ka katru dienu Dievs sūta mums jaunu žēlastības paciņu; katru dienu mēs varam visu sākt no jauna!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, esmu tik priecīgs, ka Tava žēlastība ir jauna ik rītu! Pateicoties Tavai mīlestībai, žēlastībai, līdzjūtībai un uzticamībai, es varu sākt no jauna katru dienu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon