Viņš Atklās, Kas Tevi Sagaida

Viņš atklās, kas tevi sagaida

Viņš darīs jums zināmas nākamās lietas [to, kas notiks nākotnē]. (Jāņa 16:13)

Viena no priekšrocībām, kad tu dzirdi Dieva balsi, ir iespēja sagatavoties nākotnei. Svētais Gars pavēsta mums to, ko Viņam Tēvs ir atklājis, un Viņš bieži mums pavēsta to, kas notiks nākotnē.

Bībelē mēs atrodam ļoti daudz piemēru tam, kā Dievs ir atklājis cilvēkiem informāciju par nākotni. Dievs Noam teica gatavoties plūdiem, kas iznīcinās itin visus zemes iedzīvotājus (sk. 1. Mozus 6:13-17). Dievs Mozum lika doties pie faraona un lūgt, lai tas atlaiž israēliešus, iepriekš brīdinot, ka faraons tam nepiekritīs (sk. 2. Mozus 7). Saprotams, ka Dievs mums neatklāj pilnīgi visu, kas notiks nākotnē, bet ir lietas, ko Viņa Vārds apsola mums darīt zināmu.

Ir reizes, kad es nojaušu, ka ir gaidāms kas labs, vai arī izaicinošs. Ja mani sagaida kāds izaicinājums, par kuru esmu nojautusi un savā ziņā jau zinājusi, tad šīs zināšanas jeb priekšnojauta man palīdz mazināt sāpīgo kritienu, kad pārbaudījums jau ir klāt. Ja automašīna ar labu amortizāciju iebrauc asā bedrē, tad amortizatori pasargā pasažierus no straujām un pēkšņām kustībām, kas, savukārt, pasargā no ievainojumiem. Līdzīgi ir ar informāciju, ko mums jau laikus atklāj Dievs.

Daļa no Svētā Gara kalpošanas ir mums atklāt, kas gaidāms. Viņš zina Dieva prātu, un Viņš zina Dieva plānu mūsu katra dzīvei. Viņš atklās visu, kas mums ir jāzina, un tieši tad, kad tas ir jāzina, lai mēs varētu piepildīt Dieva labos nodomus.


Dieva vārds šodienai: Uzticies, ka Svētais Gars tev atklās visu, kas tev jāzina par nākotni.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon