Vitāli svarīga nepieciešamība

Vitāli svarīga nepieciešamība

“Vienu es izlūdzos no Tā Kunga, pēc kā es [neatlaidīgi] kāroju: ka es varu palikt Tā Kunga namā [Viņa klātbūtnē] visu savu mūžu, skatīt Tā Kunga jaukumu [pievilcīgo skaistumu un mīļumu] un pielūgt Viņu Viņa svētajā vietā.” (PSALMS 27:4)

Ja ilgojamies dzirdēt no Dieva, tad mums arī jāmeklē Viņa tuvums, kam būtu jākļūst par prioritāti mūsu dzīvē. Šodienas Bībeles pantā Dāvids atklāj viņa dzīves vienīgo vajadzību. Proti, Dieva klātbūtne viņam šķita kā vitāli svarīga nepieciešamība.

Dāvidam bija daudzas iespējas gūt panākumus un pārliecību par sevi. Dieva klātbūtnes stiprināts, viņš bija nogalinājis iedomīgo milzi ar tik vien kā parastu lingu un pieciem maziem akmeņiem. Dievs izredzēja šo vienkāršo ganu zēnu par Izraēla nākamo ķēniņu, lai arī viņš bija pats jaunākais no visiem brāļiem. Viņa iegūtā slava un bagātība sniedza visu, kas pēc citu domām nestu lielu piepildījumu.

Dāvida spēcīgās ilgas pēc Dieva, lai arī viņš jau tik daudz bija piedzīvojis Dieva klātbūtni, mums atgādina, lai nepārstājam meklēt Dievu, pat ja esam piedzīvojuši daudzas uzvaras. Galu galā, pat Dāvidam vajadzēja Dievu iepazīt vēl tuvāk.

Daudzi vēlas piedzīvot Dieva vadību, tomēr nevēlas atlikt savus plānus, lai varētu sadzirdēt Viņa balsi. Tomēr Dāvids bija atstājis daudz ko un vēlējās tikai vienu – vēl vairāk Dieva klātbūtnes savā ikdienā. Esmu pārliecināta, ka vienīgais, kas patiesi piepilda sirds dziļākās ilgas, ir iespēja šodien iepazīt Dievu vēl tuvāk kā vakar.

DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dzenies pēc “vēl vairāk Dieva” savā dzīvē – šodien un katru savas dzīves dienu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon