Boh obnoví tvoju dušu

Boh obnoví tvoju dušu

„Občerstvuje moju dušu; vodí ma po cestách spravodlivosti pre svoje meno.“ (Žalm 23:3)

Počas určitého obdobia v mojom živote, som karhala všetko, čo som nechcela, pretože som si myslela, že to musí byť od diabla. Hovorím, že som karhala dovtedy, až kým som nebola úplne vyčerpaná. Ale potom som zistila, že veľa z toho, čo som sa snažila karhať, bolo od Boha. Mnohé z veci, ktoré sa mi nepáčili alebo ktoré som nechcela, boli veci, ktoré Boh dovolil v mojom živote, aby som rástla a rozvíjala sa.

Autor knihy Židom povedal, že sa musíme podrobiť Božej disciplíne. Karhá nás len preto, pretože nás miluje. Nesnažme sa odolávať tomu, čo Boh chce použiť pre naše dobro. Požiadajte Pána, aby vo vašom vnútri vykonal hlbokú a dôslednú prácu, aby ste sa mohli stať tým, kým Boh chce, aby ste boli, aby ste robili všetko, čo Boh chce, aby ste robili a mali všetko, čo Boh chce, aby ste mali. Počas tých rokov, keď som odmietala všetko, čo bolo bolestivé alebo ťažké, som duchovne vôbec nerástla. Neustále som krúžila okolo tých istých starých hôr (problémov). Nakoniec som si uvedomila, že sa snažím vyhnúť bolesti, ale stále som ju mala. Bolesť, keď zostávame takí akí sme, je oveľa horšia, ako bolesť, keď sa meníme.

Naša osobnosť je naša duša (myseľ, vôľa a emócie), ale často bola zranená našimi skúsenosťami vo svete. Boh zasľubuje, že obnoví našu dušu, ak budeme spolupracovať na diele Ducha Svätého v nás. Mala som zlomenú dušu, nemala som pokoj a ani radosť, ale Boh ma uzdravil a to isté chce urobiť aj pre vás.

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Otvor svoju dušu Bohu a popros Ho, aby uzdravil každú tvoju ranu a modrinu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon