Prijmi Božie uzdravenie do celej bytosti

Prijmi Božie uzdravenie do celej bytosti

Milovaný, prajem ti, žeby si sa mal vo všetkom dobre a [vo svojom tele] že by si bol zdravý, tak ako sa má dobre tvoja duša. – 3. JÁN 1:2

Celá tvoja bytosť – duch, duša a telo – je pre Boha veľmi cenná a hrá dôležitú úlohu v Jeho pláne. Poveril ťa zodpovednosťou starať sa o každú jednu časť. V našich životoch sú však aj také obdobia, keď to, čo môžeme urobiť nestačí, a preto musíme dôverovať Bohu, že urobí to, čo môže urobiť len On.

Možno potrebuješ fyzické uzdravenie rovnako ako som potrebovala ja na konci 80. rokov, keď som bojovala s rakovinou prsníka. Možno potrebuješ duševné alebo emocionálne uzdravenie, ako som potrebovala ja v dôsledku mnohoročného zneužívania v detstve. Nech je to čokoľvek, Božie Slovo nás uisťuje, že Boh chce, aby sme ty a ja boli zdraví v každej časti svojej bytosti.

Keď sme akýmkoľvek spôsobom chorí, bráni nám to robiť veci, ktoré nás Boh povolal urobiť a užívať si život, ktorý nám dal. Boh má pre teba naplánovanú skvelú budúcnosť a aby si bol zdravý – telo, duša a duch – je toho dôležitou súčasťou, nech si pripravený urobiť čokoľvek, do čoho ťa povolá. Modli sa dnes za Jeho uzdravujúcu moc.


Modlitba

Bože, som taký rád, že sa staráš o každú časť môjho bytia. Prijímam Tvoju úžasnú uzdravujúcu moc do každej oblasti svojho života, ktorá je poškodená.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon