Boh ťa chce

Boh ťa chce

„Prosím vás tedy, bratia, pre rôzne [všetko] milosrdenstvo Božie, žeby ste ta dali svoje telá v živú obeť svätú a ľúbu Bohu, rozumnú to vašu svätoslužbu.“ (RIMANOM 12:1)

Boh vás chce! Chce sa plne starať o vaše srdce a nielen prísť na návštevu. Ľudia sa často sťažujú, že sa modlia v Ježišovom mene a nič sa nedeje. Avšak, vzhľadom na množstvo času, ktoré s Ním strávia, je zrejme, že s Ním iba „randia“. Ja som dostala priezvisko svojho manžela až vtedy, keď som si ho zobrala. Ježiš chce manželský vzťah so svojou cirkvou.

Dôvernosť s Bohom znásobuje Jeho moc v našich životoch. Za dôverný vzťah nemôžeme považovať len úsmevy a všetky vrúcne, nejasné pocity. Ak je vzťah dôverný, jeden môže rozprávať s druhým o náprave a byť k navzájom k sebe úprimní. V dôvernom vzťahu s Bohom prežívame nádherné chvíle. Sú však aj chvíle, keď nás volá, aby sme sa úprimne postavili k veciam, ktoré je potrebné v našich životoch zmeniť

Niektorí ľudia sa nenaučili, že ich vlastný prielom pokoja nastane vtedy, keď sa poddajú Bohu a pohotovo Ho poslúchajú. Sú ako neskrotené žriebätá, odolné voči zubadlu v ich ústach, ktoré by mohol Boh použiť, aby ich doviedol na miesto bezpečia a zabezpečenia. Niektorí ľudia nie sú ochotní dať Bohu opraty ich života, no potom nikdy nebudú mať pocit bezpečia a pokoja. Tak veľmi po tom túžia, ale dostanú to, až keď sa úplne poddajú Duchu Svätému. On vás chce. Dovoľte Mu mať vás celých.


BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Daj Bohu opraty svojho života.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon