Boh ti povie všetko, čo potrebuješ vedieť

Božie Slovo súhlasí s Jeho Slovom

„Žena Mu povedala: Viem, že prichádza Mesiáš, ktorý sa volá Kristus (Ten Pomazaný); keď Ten príde, oznámi nám všetko.“ (JÁN 4:25)

Je vzrušujúcim dobrodružstvom učiť sa počuť od Boha a nechať sa viesť Duchom Svätým. Boh chce k nám rozprávať a chce nám povedať všetko, čo potrebujeme, aby sme si mohli užívať život, byť požehnaní, múdri a naplniť dobré plány, ktoré On pre nás má. Boh má vždy niečo dobré a užitočné, čo môže povedať, ale niekedy to ľudia minú, pretože si neuvedomujú, že k nim Boh rozpráva. Potrebujú sa naučiť ako počuť a nasledovať Jeho hlas.

Pozemskí rodičia neustále rozprávajú so svojimi deťmi, tak prečo by s nami nerozprával náš nebeský Otec? Rodičia neočakávajú, že ich deti budú vedieť čo majú robiť, ak im to nepovedia a Boh to cíti rovnako voči svojim deťom. Chce nám povedať všetko, čo potrebujeme v živote vedieť.

Veľmi často chceme ísť svojou vlastnou cestou, aby sme mohli robiť to, čo chceme a kedy to chceme. Avšak, ak žijeme týmto spôsobom, nakoniec stratíme svoje nasmerovanie a zbytočne premrháme svoje životy. Potrebujeme Ducha Svätého, aby nás sprevádzal každým dňom, kým budeme na Zemi a On je odhodlaný urobiť to takým spôsobom, že k nám bude hovoriť a povie nám všetko, čo potrebujeme vedieť.

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Máš Sprievodcu a Utešiteľa, Ducha Svätého a On je s tebou 24 hodín, 7 dní v týždni.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon