Najlepší spôsob ako zaobchádzať s peniazmi

Najlepší spôsob ako zaobchádzať s peniazmi

Ten, kto dáva chudobnému, nebude mať nedostatku… – PRÍSLOVIA 28:27

Zistila som, že najlepší spôsob, ako zaobchádzať s peniazmi je ich rozdať. Potrebujeme neustále dávať, obzvlášť aj počas obdobia finančných výziev. To je kľúčovým faktorom, ktorý je potrebný na udržanie biblického pohľadu na naše financie.

Aj počas ťažkého obdobia je možné žiť podľa Božích finančných princípov. Možno sa nachádzaš v bezvýchodiskovej finančnej situácii a máš pocit, že nie si schopný dať, ale nenechaj sa ňou zastaviť. Boh ti pomôže, keď jednoducho robíš s financiami to, čo máš urobiť.

Lukáš 19:17 hovorí, že Boh sa teší, keď sme verní a spoľahliví v maličkých veciach. Ak sme verní, tak On nám dá autoritu nad väčšími vecami.

Príslovie 28:27 hovorí: „Ten kto dáva chudobnému, nebude mať nedostatku…“. Ak poslúchame Boha vo financiách, hoci ich nemáme veľa a dávame, aby sme pomohli iným ľuďom, Boh sa postará o naše potreby. Je to také jednoduché. Rozhodni sa dnes byť darcom a nič ti nebude chýbať.


Modlitba

Bože, rozhodujem sa dnes, dať Ti svoje financie. Viem, že aj počas ťažkého obdobia Tvoje finančné princípy stále platia a Ty sa o mňa postaráš. Ty si mojím Zdrojom!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon