Odpoveď nie je vo hviezdach

Odpoveď nie je vo hviezdach

„Neobracajte sa na duchov mŕtvych a nevyhľadávajte jasnovidcov, lebo nimi by ste sa poškvrnili; ja som Hospodin, váš Boh.“ (LEVITICUS 19:31, SEP)

Ako veriaci máme prístup k Bohu a do duchovnej oblasti. Môžeme počuť Boží hlas a prijímať od Neho nasmerovanie. Mnoho ľudí chce duchovné vedenie, ale nie každý ho hľadá u Boha.

Mnoho ľudí po celom svete hľadá radu a nasmerovanie u hviezd, jasnovidcov, veštcov a iných podobných veciach a u ľudí. To je nesprávne a uráža to Boha. Satan mnohých ľudí klame týmto spôsobom. Ľudia hľadajú nasmerovanie a riešenia pre svoje životy, ale nikto ich nenaučil, že to majú hľadať u Boha. Mojím cieľom je napísať dnešné zamyslenie, aby ste vedeli, že Boh chce byť vaším zdrojom informácií. Chce vám dať nasmerovanie na každý deň vášho života skrze Jeho Slovo a Jeho Ducha.

Raz som pracovala so ženou, ktorá sa hlboko zaoberala astrológiou. Vždy pred prijatím akéhokoľvek rozhodnutia sa poradila s hviezdami. Dokonca kontrolovala postavenie hviezd, aby zistila, ktorý deň by si mala ostrihať vlasy. Prečo by sme sa mali radiť s hviezdami, keď sa môžeme radiť s Bohom, ktorý tie hviezdy stvoril?

Ak ste hľadali vedenie alebo nasmerovanie u akéhokoľvek iného zdroja, ako u Boha, potom vás vyzývam, aby ste činili pokánie, obrátili sa na Boha a požiadali Ducha Svätého, aby bol odteraz On jediný, kto vás bude vo vašom živote viesť.


BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Hľadaj informácie a vedenie len u Boha.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon