Tlač sa dopredu

Tlač sa dopredu

„Bratia, ja nemyslím o sebe, že by som už bol uchvátil. Ale jedno robím [je to moja jediná snaha]: na to, čo je za mnou, zabúdajúc a po tom, čo je predo mnou, sa vystierajúc ženiem sa za cieľom k víťaznému [najvyššiemu a nebeskému], k odmene horného povolania Božieho v Kristu Ježišovi.“ (FILIPANOM 3:13-14)

Náš vzťah s Bohom je progresívny a každý z nás prechádza z jednej úrovne do druhej. No nikto nie je „majstrom“ v komunikácii s Bohom, pretože neexistuje žiadne obmedzenie hĺbky vzťahu, ktorý s Ním môžeme mať. Vzťah proste stále rastie, stále je mocnejší a hlbší. Naša schopnosť počuť Jeho hlas sa postupom času vyvíja a zlepšuje sa. Postupom času a praxou sa zdokonaľujeme v zdieľaní svojich sŕdc s Bohom, stávame sa zručnejšími a skúsenejšími v počúvaní Jeho hlasu a porozumení toho, čo nám hovorí. Nikdy sa nestaneme odborníkmi s certifikátom na modlitby a nikdy sa neprestaneme učiť komunikovať s Bohom, len budeme mať bohatšie skúsenosti a budeme sa zlepšovať.

Boh má pre vás tak veľa. Možno ste nedošili do svojho cieľa, ale môžete ďakovať Bohu, že ste na ceste, ktorá vás tam dovedie. Ak dosahujete pokroky, je úplne jedno, či sa plazíte, kráčate alebo bežíte. Len neprestávajte a tlačte sa dopredu!

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Si v poriadku a si na svojej ceste.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon