Užívaj si Božiu prítomnosť

Užívaj si Božiu prítomnosť

„Dáš mi znať cestu života. Radosti do sýtosti je pred tvojou tvárou, rozmanitého blaženstva v tvojej pravici na večnosť.“ (ŽALM 16:11)

Milujem ležať s tvárou k podlahe a modliť sa, rozprávať s Bohom a počúvať Jeho hlas. Táto poloha tela mi pomáha zabudnúť na všetko ostatné a cítiť sa, ako by som bola sama s Bohom. Takto som sa modlila dovtedy, kým som si nezranila svoj chrbát a potom som s tým musela skončiť! Som rada, že som sa nemusela cítiť telesne, pretože som musela zmeniť svoju polohu pri modlitbe. Všetko čo vám môžem povedať je, že neexistuje presná poloha tela, s ktorou musíte bojovať, aby ste sa mohli modliť a len tak zažiť Božiu prítomnosť alebo počuť Jeho hlas. Ak vás bolia kolená, ľahnite si na podlahu. Ak vás bolí chrbát alebo zaspávate na podlahe, vstaňte a prechádzajte sa. Ak ste ako Dave a môžete sa modliť, keď sedíte a pozeráte von oknom, potom si sadnite na stoličku. Stačí si nájsť miesto a spôsob, ako rozprávať a počúvať Boha, aby ste mali pohodlie, a umožnilo vám to sústrediť sa na Neho.

Osloboďte sa od všetkého, čo ste počuli o spôsoboch a pozíciách pri modlitbe, a len sa modlite! Vyzývam vás, aby ste zjednodušili svoju komunikáciu s Bohom. Rozprávajte sa s Ním a počúvajte Ho spôsobmi, ktoré sú pre vás pohodlné a jednoduché, aby ste si vychutnali Jeho prítomnosť!


BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Len sa modli!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon