Vojdi do Božej prítomnosti s uctievaním

Vojdi do Božej prítomnosti s uctievaním

„Vojdite do jeho brán s oslavou, do jeho dvorán s chválou! Oslavujte ho, dobrorečte jeho menu!“ (ŽALM 100:4)

Existujú spôsoby, ako pripraviť samého seba na to, aby sme počuli Boží hlas. Jedným z nich je vstupovať do úctivej a úprimnej chvály a uctievania. Boh rád prejavuje svoju prítomnosť a moc ľuďom, ktorí Ho skutočne chvália a uctievajú. A ak príde Jeho prítomnosť a moc, počujeme Jeho hlas, vidíme zázraky, ľudia sú uzdravení, životy sa menia a zmena, ktorá prebieha vo vnútri, je viditeľná aj navonok.

Nie je toto práve to, čo si vo vzťahu s Bohom želáte? Keď s Ním rozprávate a počúvate Jeho hlas, nemodlíte sa za to, že chcete nejakú zmenu v určitej oblasti svojho života? Ak Ho prosíte o nové zamestnanie, je to zmena. Ak Ho prosíte aby niekto, koho máte radi spoznal Pána, je to zmena. Ak prosíte Boha, aby viac zjavil sám seba vo vašom živote a pomohol vám rásť v duchovnej zrelosti, je to zmena. Ak sa modlíte za teenagera, ktorý žije na ulici, aby prestal užívať drogy, je to zmena. Ak prosíte Boha, aby vám pomohol, aby ste tak ľahko nestrácali nervy, je to zmena.

Nech sa modlíte za čokoľvek, jedným z najlepších spôsobov ako začať, je chvála a uctievanie. Udržiavajú vaše srdce priamo pred Bohom a pripravia vás, aby ste počuli Jeho hlas, a aby mohla nastať zmena.

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Keď potrebuješ počuť Boží hlas, chváľ Ho a uctievaj.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon