Zodpovedáš sa len Bohu

Tak tedy jeden každý z nás dá sám za seba Bohu počet. – RIMANOM 14:12

Príliš veľa ľudí nikdy nenaplní Boží zámer pre svoj život, pretože sú zaneprázdnení snažením sa urobiť všetkých ostatných šťastných. Svet je plný ľudí, ktorí si myslia, že vedia najlepšie, čo by si mal robiť so svojím životom.

Biblia však hovorí, že sa budeš zodpovedať za svoj život Bohu a nie niekomu inému. Toto je dôvod, prečo potrebujeme každý deň žiť Božou milosťou, robením svojej časti v živote spôsobom, ktorý sa Mu páči.

Si dostatočne odvážny na to, aby si nasledoval radšej svoje srdce ako dav? Si sústredený na Krista, aj keď mnoho hlasov sa ťa snaží odviesť od tvojho cieľa?

Na svete existujú dva typy ľudí: takí, ktorí čakajú, že sa niečo stane a takí, ktorí veci urobia. Boh ťa povolal robiť veľké veci pre Jeho kráľovstvo – a On ti dal všetko potrebné v Kristovi, aby si ich naplnil.

Takže buď odhodlaný a ži život s cieľom. Nečakaj len, aby si videl čo iní urobia a potom išiel s davom. Rozhorli sa, rozhodni sa a choď!

Modlitba

Pane, len chcem žiť život, aby som potešil Teba a nie ostatných. Odvážne vstupujem do zámeru, ktorý pre mňa máš. Nebudem vysedávať vzadu, ale budem úmyselne žiť svoj život pre Teba.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon