A “most azonnal” ima

A “most azonnal” ima

Az iránta való bizalmunk pedig azt jelenti, hogy ha valamit az ő akarata szerint kérünk, meghallgat minket. 1 Ján. 5:14

Gyakran hallunk egy imakérésről, vagy eszünkbe jut egy problémás helyzet, és azt mondjuk magunknak, hogy “majd később imádkozom ezért az imaidőmben”. Ez a gondolat az ellenség időhúzó taktikája. Miért nem imádkozunk rögtön, abban a percben? A halogatás az egyik fő dolog, amit az ördög arra használ, hogy megakadályozza, hogy valaha is a helyes dolgot tegyük. Soha ne halogasd későbbre azt, amit most azonnal megtehetsz!

Az imádkozás könnyű lenne, ha csak a szívünkre hallgatnánk, de a Sátán azt akarja, hogy halogassuk, mert azt reméli, hogy teljesen elfelejtjük a dolgot.

Egy hálás szív már az Úrra összpontosít, és készen áll arra, hogy bármelyik pillanatban imádkozzon. Imádkozni könnyű, amikor érezzük a vágyat vagy a szükségét, így folyamatosan imádkozhatunk, és a nap folyamán minden helyzetben kapcsolatban maradhatunk Istennel.


Hálaadó ima

Atyám, köszönöm neked az ima erejét. Ha egy imakérés jut a tudomásomra, azonnal beszélni fogok Veled róla. Köszönöm, hogy mindig készen állsz meghallgatni az imámat.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon